To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Product Type | steam table pan |
|---|---|
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 case |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | case |
| Case Pack By | case |
| Item Width | 11 cm |
| Item Height | 13 cm |
| Item Length | 17.72 |
| Item Weight | 9.92 kg |
| Priced By | case |
| Vendor Category | Takeout, Delivery, & Catering Supplies, Disposables, Catering Supplies |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









