To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 18" x 26" |
|---|---|
| Material | aluminum |
| Product Type | sheet pan |
| Size | full size |
| Thickness | 18 gauge |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169106434 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 18 cm |
| Item Height | 1.12 cm |
| Item Depth | 18.5 cm |
| Item Length | 26 |
| Item Weight | 3.36 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bun / Sheet Pan |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









