To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 26"L x 18"W |
|---|---|
| Color | clear |
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
| Length | 26" |
| Material | polypropylene |
| Product Type | pan cover |
| Safety and Compliance | BPA free, NSF |
| Size | full size |
| Width | 18" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642040206 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 18 cm |
| Item Height | 12.99 cm |
| Item Depth | 27.95 cm |
| Item Length | 26 |
| Item Weight | 1.76 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bun / Sheet Pan, Cover |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









