To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 25-3/4 x 17-3/4 x 3-1/2 |
|---|---|
| Durability and Resistance | heavy-duty |
| Features | with handle |
| Material | aluminum |
| Product Type | roast pan |
| Shape | rectangular |
| Thickness | 12 gauge, 2.4mm |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 3 |
| Packed By | 3 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169106359 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 17.75 cm |
| Item Height | 3.5 cm |
| Item Depth | 26.38 cm |
| Item Length | 25.75 |
| Item Weight | 6.46 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Roasting Pan |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









