To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Diameter | 10" dia |
|---|---|
| Handle | riveted handle |
| Material | aluminum |
| Product Type | fry pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Thickness | 3.5mm |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 812944002992 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.39 cm |
| Item Height | 2.06 cm |
| Item Depth | 22.64 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 2.59 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Fry Pan |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









