To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 76"W x 10"D x 13"H |
|---|---|
| Depth | 10" |
| Features | Made in USA |
| Height | 13 |
| Material | acrylic, stainless steel |
| Product Type | overshelf |
| Width | 76" |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419214266 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 76 cm |
| Item Height | 13 cm |
| Item Depth | 10 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Overshelf, Table-Mounted |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









