To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 96"W x 24"D |
|---|---|
| Depth | 24" |
| Material | galvanized steel |
| Product Type | undershelf |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 96 |
| Vendor Name | Serv-Ware |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28504 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 96 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Work Table, Undershelf |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









