To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 36"W x 30"D |
|---|---|
| Color | silver |
| Depth | 30 |
| Product Type | shelf |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 36" |
| Vendor Name | Serv-Ware |
| Case Pack | 4 |
| Packed By | 4 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28504 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 36 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Shelving, Wire |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









