To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 60"W x 30"D |
|---|---|
| Color | green |
| Depth | 30 |
| Product Type | shelf |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 60" |
| Vendor Name | Serv-Ware |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | 2 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28504 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Shelving, Wire |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









