To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | silver |
|---|---|
| Durability and Resistance | weather-resistant |
| Material | wood |
| Product Type | outdoor table |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 30 cm |
| Item Length | 48 |
| Item Weight | 47 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Table, Outdoor |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









