To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 16" H x 15" W, 2.5" H x 18" W |
|---|---|
| Height | 18.5 |
| Material | laminate, vinyl |
| Product Type | bench |
| Width | 15 |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 15 cm |
| Item Height | 16 cm |
| Item Length | 96 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Seating, Bench |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









