To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 44" x 42" |
|---|---|
| Material | powder coated, steel, vinyl |
| Product Type | single booth |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 23.5 cm |
| Item Height | 42 cm |
| Item Length | 44 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Seating, Booth, Single, Outdoor |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









