To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | gray, silver |
|---|---|
| Durability and Resistance | weather-resistant |
| Material | nylon |
| Product Type | outdoor chair |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 17.44 cm |
| Item Height | 33 cm |
| Item Length | 18.12 |
| Item Weight | 16 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Chair, Side, Outdoor |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









