To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Design | reach-in, undercounter |
|---|---|
| Door Type | solid hinged doors |
| Number of Doors | 2 doors |
| Product Type | undercounter refrigerator |
| Wattage | 48.2 W |
| Width | 48.2" |
| Vendor Name | Migali |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 819296020360 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48.2 cm |
| Item Height | 34.1 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Item Weight | 192 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Commercial Under-counter Work Top Refrigerator |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









