To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Design | floor model |
|---|---|
| Power Type | natural gas |
| Product Type | fryer |
| Wattage | 21.1 W |
| Vendor Name | Migali |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 819296020605 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 21.1 cm |
| Item Height | 44.4 cm |
| Item Depth | 30.1 cm |
| Item Weight | 166 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Commercial Fryer |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









