To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Material | metal |
|---|---|
| Product Type | scraper |
| Vendor Name | Globe |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 45439 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 0 cm |
| Item Height | 0 cm |
| Item Depth | 0 cm |
| Item Weight | 2 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Grill Scraper |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









