To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 12-1/4"W x 6"D x 6"H |
|---|---|
| Depth | 6" |
| Features | stackable |
| Height | 6" |
| Material | acrylic, wood |
| Product Type | bread box |
| Shape | square |
| Width | 12-1/4" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 15845756852 |
| Shipping Origin | 77040 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 12.25 cm |
| Item Height | 6 cm |
| Item Depth | 6 cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Bread Box |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









