To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 18"W x 42"H, 24W x 24D |
|---|---|
| Color | black, walnut |
| Depth | 24" |
| Durability and Resistance | heat resistant, moisture esistant, scratch resistant |
| Height | 42", bar height |
| Material | cast iron, melamine, walnut laminate |
| Product Type | restaurant bar tables |
| Thickness | 1.125" |
| Width | 18", 24" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142007487 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 24 cm |
| Item Height | 42 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Restaurant Tables |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









