To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 15.5"W x 14"D x 18"H, 15"W x 14"H, 20"W x 19"D x 30.5"H, 60"W x 86"L x 22-30"H |
|---|---|
| Color | black, chrome, chrome-plated, nickel |
| Depth | 19" |
| Durability and Resistance | stain resistant |
| Height | 14" |
| Length | 86" |
| Material | laminate, powder coated |
| Product Type | activity table set |
| Style | ergonomic, flexible |
| Thickness | 1", 16 gauge |
| Width | 15 |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142933137 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 15 cm |
| Item Height | 14 cm |
| Item Depth | 19 cm |
| Item Length | 86 |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Preschool Activity Table Sets |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









