To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 22"W x 12.75"D x 1.25"H, 23.75"W x 11.75"D x 3"H, 30"W x 23.75"D |
|---|---|
| Capacity | 110 lbs (flat), 33 lbs (inclined) |
| Color | black, cherry |
| Depth | 23.75" |
| Height | 1.25" |
| Material | laminate, melamine |
| Product Type | table |
| Thickness | .75" |
| Width | 30" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 812581012330 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 1.25 cm |
| Item Depth | 23.75 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Drafting Tables |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









