To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Vendor Name | Flash Furniture |
|---|---|
| Area | 22.75"W x 15.75"D x 11.5"H |
| Color | black |
| Compartments | 4-compartments |
| Depth | 15.75" |
| Height | 11.5" |
| Material | oak wood |
| Product Type | shelves |
| Width | 22.75" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | EACH |
| Uom | EACH |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142219187 |
| Always Freight | No |
| Vendor Category | Shelves |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









