To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 47.25"W x 11"D x 12.5"H |
|---|---|
| Color | black, brown |
| Depth | 11" |
| Height | 12.5" |
| Material | wood |
| Number of Shelves | 3 shelves |
| Product Type | shelves |
| Width | 47.25" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142218845 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 47.25 cm |
| Item Height | 12.5 cm |
| Item Depth | 11 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Shelves |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









