To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 29.75"W x 59.75"L, 31.5"W x 63"L, 31.5"W x 63"L x 29.5"H |
|---|---|
| Capacity | 330 lb. weight capacity |
| Color | white |
| Features | stackable |
| Height | 29.5" |
| Length | 59.75", 63" |
| Material | metal |
| Product Type | table and chair sets |
| Style | bistro |
| Thickness | 1" |
| Width | 29.75", 31.5" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142049593 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 31.5 cm |
| Item Height | 29.5 cm |
| Item Length | 63 |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Indoor Outdoor Sets |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









