To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 16"W x 16"L |
|---|---|
| Color | black |
| Height | bar height |
| Length | 16" |
| Material | powder coated |
| Product Type | outdoor table |
| Shape | square |
| Width | 16" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142087687 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 16 cm |
| Item Length | 16 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Indoor Outdoor Tables |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









