To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 15.5"W x 17"D x 17.25"H, 16"W x 17.25"H, 21"W x 24"D x 32.25"H |
|---|---|
| Capacity | 300 lb. weight capacity |
| Color | black |
| Depth | 17", 24" |
| Diameter | 1.5" Dia |
| Features | stackable, with Arms |
| Height | 17.25", 32.25" |
| Material | plastic |
| Product Type | table and chair sets |
| Shape | round, square |
| Width | 15.5", 16", 21" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142087861 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 16 cm |
| Item Height | 17.25 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Indoor Outdoor Sets |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









