To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 20.5"W x 30"H, 25.5"W x 5.25"D x 37"H |
|---|---|
| Capacity | 250 lb. seating capacity |
| Depth | 5.25" |
| Design | portable |
| Height | 30", 37" |
| Material | mesh |
| Product Type | patio chairs |
| Style | folding |
| Width | 20.5", 25.5" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 196861102615 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20.5 cm |
| Item Height | 30 cm |
| Item Depth | 5.25 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Patio Chairs |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









