To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 5-1/2" wide x 4" high |
|---|---|
| Height | 4" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | pot rack hook |
| Width | 5-1/2" |
| Vendor Name | Adcraft - Admiral Craft Equipment |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 646563611019 |
| Shipping Origin | 33610 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5.5 cm |
| Item Height | 4 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pot Rack Hook |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









