To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
|---|---|
| Material | stainless steel |
| Product Type | tweezers |
| Style | straight |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 144 |
| Packed By | 144 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642058560 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8.66 cm |
| Item Height | 5.91 cm |
| Item Depth | 10.04 cm |
| Item Length | 8 |
| Item Weight | 0.11 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tongs, Tweezer |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









