To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 6-78W x 13-34D |
|---|---|
| Capacity | 3 gallons |
| Depth | 13-3/4" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | beverage dispenser |
| Width | 6-7/8" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642039934 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 6.88 cm |
| Item Depth | 13.75 cm |
| Item Weight | 7.05 kg |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Tea / Coffee Dispenser |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









