To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Cooling | air-cooled |
|---|---|
| Design | countertop |
| Product Type | ice & water dispenser |
| Vendor Name | Scotsman |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 840315405097 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 16.05 cm |
| Item Height | 17.54 cm |
| Item Depth | 23.89 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Ice & Water Dispenser |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









