To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 6-7/8 x 6-5/16 x 4 |
|---|---|
| Features | anti-jam |
| Material | stainless steel |
| Product Type | steam table pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Size | 1/6 size |
| Thickness | 24 gauge |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 48 |
| Packed By | 48 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169124032 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 14.37 cm |
| Item Height | 12.8 cm |
| Item Depth | 15.35 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 0.7 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Steam Table Pan, Stainless Steel |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









