To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Material | stainless steel |
|---|---|
| Product Type | steam table pan |
| Size | full size |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 812944007539 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.78 cm |
| Item Height | 12.2 cm |
| Item Depth | 21.85 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 1.72 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Steam Table Pan, Stainless Steel |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









