To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 12-3/4 x 10-1/38 |
|---|---|
| Durability and Resistance | break-resistant, dishwasher safe |
| Material | polycarbonate |
| Product Type | food pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Size | 1/2 size |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642002686 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.58 cm |
| Item Height | 14.57 cm |
| Item Depth | 22.05 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 1.54 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Food Pan, Plastic |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









