To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 20-3/4 x 12-1/2 |
|---|---|
| Durability and Resistance | break-resistant, dishwasher safe |
| Material | polycarbonate |
| Product Type | food pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Size | full size |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642002655 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.62 cm |
| Item Height | 5.75 cm |
| Item Depth | 21.85 cm |
| Item Length | 20.62 |
| Item Weight | 2.91 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Food Pan, Plastic |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









