To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 30" x 72" |
|---|---|
| Color | mahogany |
| Material | melamine, rubber |
| Product Type | table top |
| Shape | rectangular |
| Thickness | 1" |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 72 |
| Item Weight | 60 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Table Top, Laminate |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









