To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 24" W x 24" L, 24" x 24" |
|---|---|
| Color | red, white |
| Length | 24" |
| Material | oak wood, wood |
| Product Type | table top |
| Width | 24" |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 24 cm |
| Item Height | 1.75 cm |
| Item Length | 24 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Table Top |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









