To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Door Type | solid hinged doors |
|---|---|
| Number of Doors | 2 doors |
| Product Type | beer cooler |
| Wattage | 48.75 W |
| Vendor Name | Migali |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 819296020520 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48.75 cm |
| Item Height | 35.7 cm |
| Item Depth | 24.4 cm |
| Item Weight | 231 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Commercial Direct Draw Beer Dispenser Kegerator |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









