To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 4-1/2"W x 4-1/2"D x 6-1/4"H |
|---|---|
| Capacity | 30 oz. |
| Depth | 4-1/2" |
| Height | 6-1/4" |
| Product Type | soap dispenser |
| Safety and Compliance | ADA compliant |
| Width | 4-1/2" |
| Vendor Name | Krowne Metal |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 822196001162 |
| Shipping Origin | 7470 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4.5 cm |
| Item Height | 6.25 cm |
| Item Depth | 4.5 cm |
| Item Weight | 2 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Hand Sink Accessories |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









