To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 4-1/2" wide x 6" high |
|---|---|
| Flow Rate | 0.5 GPM |
| Height | 6" |
| Product Type | spout / nozzle |
| Width | 4-1/2" |
| Vendor Name | Krowne Metal |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 822196214302 |
| Shipping Origin | 7470 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4.5 cm |
| Item Height | 6 cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Plumbing Parts & Accessories |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









