To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 10-1/2"H x 6-2/3" feathered |
|---|---|
| Depth | 6-2/3" |
| Features | Made in USA |
| Height | 10-1/2" |
| Product Type | decorative lamp |
| Safety and Compliance | CE, cULus, UL, UL EPH Classified |
| Wattage | 100 watts |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 10.5 cm |
| Item Depth | 6.67 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Luminaire |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









