To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Features | with drain |
|---|---|
| Material | brass, ceramic, stainless steel |
| Product Type | beer / wine draft |
| Vendor Name | Glastender |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13 cm |
| Item Height | 33 cm |
| Item Depth | 13 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Draft Beer - Wine Dispensing Tower |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









