To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 20"W x 25-1/4"D x 19-1/2"H |
|---|---|
| Depth | 25-1/4" |
| Height | 19-1/2" |
| Material | galvanized, stainless steel |
| Product Type | machine stand |
| Width | 20" |
| Vendor Name | Glastender |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20 cm |
| Item Height | 19.5 cm |
| Item Depth | 25.25 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Margarita Machine Stand |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









