To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | black |
|---|---|
| Depth | 3.25" |
| Features | stackable, with handle |
| Height | tall |
| Material | tritan |
| Product Type | coffee mug |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | 2 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 15846007854 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Depth | 3.25 cm |
| Item Weight | 2.8 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Cup/Mug |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









