To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Capacity | 24 oz. |
|---|---|
| Color | blue |
| Diameter | 4" dia |
| Height | 6" |
| Material | san plastic |
| Product Type | tumbler |
| Safety and Compliance | BPA free, NSF |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 15845522204 |
| Shipping Origin | 77040 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Weight | 4.4 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Tumbler, Plastic |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









