To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 18-3/4"L x 14-1/2"W |
|---|---|
| Color | terra cotta |
| Depth | 1" |
| Handle | without handles |
| Length | 18-3/4" |
| Material | cast aluminum, resin |
| Product Type | serving & display tray |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | rectangular |
| Width | 14-1/2" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 77040 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 14.5 cm |
| Item Length | 18.75 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Serving & Display Tray, Metal |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









