To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 17-3/4"L x 13-3/4"W |
|---|---|
| Color | white |
| Depth | 2" |
| Length | 17-3/4" |
| Material | cast aluminum, resin |
| Product Type | buffet disc tray |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | rectangular |
| Width | 13-3/4" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 77040 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.75 cm |
| Item Depth | 2 cm |
| Item Length | 17.75 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Buffet Display Tray Aluminum |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









