To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 15.1"L x 12.6"W |
|---|---|
| Capacity | 67.6 oz. |
| Color | red |
| Depth | 2.9" |
| Length | 15.1" |
| Material | cast aluminum, resin |
| Product Type | paella pan |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 12.6" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 77040 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.6 cm |
| Item Depth | 2.9 cm |
| Item Length | 15.1 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Paella Pan |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









