To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 48"W x 36"D |
|---|---|
| Depth | 36" |
| Product Type | shelving frame |
| Safety and Compliance | antimicrobial |
| Size | double |
| Width | 48" |
| Vendor Name | Eagle Group |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 199388903 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48 cm |
| Item Depth | 36 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Shelving, 3-Sided Frame |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









