To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 20" x 6", 20" x 6"D |
|---|---|
| Color | black, clear |
| Cooling | ice cooled |
| Depth | 6" |
| Features | adjustable feet, insulated, with drain |
| Material | stainless steel, vinyl |
| Product Type | cold food buffet |
| Safety and Compliance | cULus, NSF |
| Vendor Name | Eagle Group |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 199388903 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Depth | 6 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cold Food Buffet, Tabletop |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









