To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 26"W x 18"D x 1"H |
|---|---|
| Color | white |
| Depth | 18" |
| Features | Made in USA |
| Height | 1" |
| Material | plastic |
| Product Type | platter |
| Width | 26" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 26 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Depth | 18 cm |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Display Tray, Market / Bakery |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









